Hakkımızda

Kariyer Merkezi, öğrencilerin mezun olmadan önce iş dünyasını tanımaya başlamaları, dolayısı ile profesyonel hayata daha kolay geçiş yapmalarına yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir merkezdir.

Üniversite eğitimi sonrasında kariyer yolculuğuna başlayacak mezunların mümkün olduğunca kendisini ve karşısına çıkacak seçenekleri gerek stajlar, gerek bilgilendirme toplantıları ve gerekse kişisel gelişim seminerleri ile önceden tanımış ve tanımlamış, gelecek hedeflerini netleştirmeye başlamış, farkındalığı yüksek bireyler olmalarını desteklemek amacı ile kurulan merkez üçüncü sektör kariyeri ve yeni çağın ihtiyaçlarından doğan meslekler konusunda da öğrencileri bilgilendirmeyi hedeflemektedir. 

Misyonumuz:

 

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi (BÜKM) olarak paydaşları birleştiren, BÜ öğrencilerini mutlu ve başarılı bir kariyere hazırlamak amacıyla kurulan bir platform ve koordinasyon merkezi olmaktır.

 

Vizyonumuz:

 

Her BÜ öğrencisini mutlu ve başarılı olacağı bir kariyere hazırlamak,

Kariyerlerinin ilk gününden itibaren seçecekleri işe ve ortama yetiştikleri BÜ değerleri ile fayda sağlamalarını kolaylaştırmak,

Türkiye’deki öncü üniversite kariyer platformu olmak.

 

 

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi iseniz; Kariyer Merkezi görevlileri ile görüşmek için randevu almak yeterlidir. 

 

Bize Ulaşın:
0212 359 46 46 / 46 77
kariyermerkezi@boun.edu.tr
www.kariyermerkezi.boun.edu.tr
Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi Güney Kampüs 34342 Bebek / İstanbul