Boğaziçililer Buluşuyor

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serimiz devam ediyor !

 Mezunlarımız Ersin Öztürk (BÜ'94) Zeliha Öztürk (BÜ'97) Ahmet Faruk Minareci (BÜ'14) Erdem Özgür (BÜ'12)  "Digital Transformation Is Teamwork" başlıklı sunumları 22 Kasım 2022 Salı günü saat 14.30'da Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu’nda gerçekleşmiştir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serimiz devam ediyor !
 Mezunumuz Engin Şayan (BÜ'01) "Yeni Nesil Teknolojilerle Kurumsal Dijital Dönüşüm" başlıklı sunumu  ile 15 Kasım 2022 Salı günü saat 14.30'da Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu’nda gerçekleşmiştir.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serimiz devam ediyor !
 Mezunumuz Doç. Dr. Bülent Sezgin (BÜ'03) "Kültür, Sanat ve Eğitimde Kariyer" başlıklı sunumu  ile  25 Ekim 2022 Salı günü saat 14.30'da Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu’nda gerçekleşleşmiştir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren  "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serisinin üçüncüsü mezunumuz Dr. Gamze Arman (BÜ'05)  "Careers Abroad: Being a Global Employee"  başlıklı sunumu 17 Mayıs 2022 Salı  günü saat 17.00'da Zoom platformunda gerçekleştirmiştir.

Sohbetin video kaydı için linkimiz: https://www.youtube.com/watch?v=tNpksNalA3M

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren  "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serisinin ikincisi  mezunumuz Sibel Yücesan (BÜ'88) "Well-being in Professional Life" başlıklı sunumu  ile  27 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 17.00'da  Zoom platformunda online olarak gerçekleşmiştir.

Sohbetin video kaydı için linkimiz: https://www.youtube.com/watch?v=_BwZzSWJE2o

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren  "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serisinin  ilki  mezunumuz Oğuz Özen (BU'13) "Rock Your Linkedin Profile" başlıklı sunumu ile  6 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 17.00'da Zoom platformunda online olarak gerçekleşmiştir.

Sohbetin video kaydı için linkimiz: https://www.youtube.com/watch?v=oBBPumfv4fM

 

 

www.kariyermerkezi.boun.edu.tr   &  www.mezun.boun.edu.tr

 

 

Saat: 
14:30 - 14:30