Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kalkınma Fuarı (KUDAKAF'23) kapsamında "Kariyer Geliştirme Odaklı Öğrenci ARGE" projeleri yarışması düzenlenecektir.

 

Bilgi için tıklayınız.

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci Kolu olarak Boğaziçi Enerji Zirvesi’ni 26 Kasım 2022’de Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenliyoruz.

Boğaziçi Enerji Zirvesi'nde enerji devlerinden elektrikli araç şirketlerine, sektörün öncü şirketlerinden yenilenebilir enerji ve sürdürülebilirlik şirketlerine kadar pek çok farklı alanda uzman konuşmacılar ile üniversite öğrencilerini bir araya getirmeyi ve bu alanda çalışmayı planlayan gençlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Enerji şirketleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hatta bu şirketlerden birinde çalışma fırsatı yakalamak için 26 Kasım’da sizleri de Boğaziçi Enerji Zirvesi’ne...

Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Mezunlar Ofisi iş birliği ile mezun ve öğrencilerimizi bir araya getiren "Boğaziçililer Buluşuyor" seminer serimiz devam ediyor !

 Mezunlarımız Ersin Öztürk (BÜ'94) Zeliha Öztürk (BÜ'97) Ahmet Faruk Minareci (BÜ'14) Erdem Özgür (BÜ'12)  "Digital Transformation Is Teamwork"...

Sayfalar